• 850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici 100m DOM LC Ardıç 740-030658 SFPP-10G-USR
  • 850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici 100m DOM LC Ardıç 740-030658 SFPP-10G-USR
  • 850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici 100m DOM LC Ardıç 740-030658 SFPP-10G-USR
  • 850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici 100m DOM LC Ardıç 740-030658 SFPP-10G-USR
  • 850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici 100m DOM LC Ardıç 740-030658 SFPP-10G-USR
850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici 100m DOM LC Ardıç 740-030658 SFPP-10G-USR

850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici 100m DOM LC Ardıç 740-030658 SFPP-10G-USR

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-SFP-10G-SR

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500 adet
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici Tip: SFP+
Veri hızı: 10Gb/sn dalga boyu: 850nm
Mesafe: 100m bağlayıcı: Dubleks LC
çalışma sıcaklığı: 0~70 C Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici

,

DOM LC SFP+ Fiber Alıcı-Verici

,

10Gb/S Tek Fiber Sfp Modülü

Ürün Açıklaması

850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici 100m DOM LC Ardıç 740-030658 SFPP-10G-USR

Juniper 740-030658 SFPP-10G-USR EX-SFP-10GE-USR Uyumlu 10GBASE-USR SFP+ 850nm 100m DOM LC MMF Alıcı-Verici Modülü

Özellikler

  • Juniper 740-030658 SFPP-10G-USR-C ile işlevsel olarak aynı
  • SFF-8431 ile uyumlu elektrik arayüzü
  • SFF-8472 ile uyumlu
  • 802.3ae 10GBASE-SR ile uyumlu 10Gb/s seri optik arabirim
  • 850nm VCSEL verici, PIN foto dedektörü
  • 10G OM3 fiberde 100 metreye kadar mesafe
  • Dubleks LC konektörü
  • Dahili dijital teşhis fonksiyonları

JUNIPER uyumlu SFP+ ürün serimiz

 

Ardıç PN

Ardıç Modeli

Şartname

740-021308

QFX-SFP-10GE-SR

MMF 850nm 300m için 10G SFP

740-021308

SRX-SFP-10GE-SR

MMF 850nm 300m için 10G SFP

740-021308

EX-SFP-10GE-SR

MMF 850nm 300m için 10G SFP

740-031980-01

SFPP-10GE-SR

MMF 850nm 300m için 10G SFP

740-030658

EX-SFP-10GE-USR

SFP+ 10G 850nm 10m/OM1, 20m/OM2, 100m/OM3

740-030658

QFX-SFP-10GE-USR

SFP+ 10G 850nm 10m/OM1, 20m/OM2, 100m/OM3

740-021309

QFX-SFP-10GE-LR

SMF 1310nm 10km için 10G SFP

740-021309

SRX-SFP-10GE-LR

SMF 1310nm 10km için 10G SFP

740-021309

EX-SFP-10GE-LR

SMF 1310nm 10km için 10G SFP

740-057909

SRX-SFPP-10G-LR

SMF 1310nm 10km için 10G SFP

740-031981

SFPP-10G-LR-C

SMF 1310nm 10km için 10G SFP

740-031981

SFPP-10GE-LR

SMF 1310nm 10km için 10G SFP

740-021310

EX-SFP-10GE-LRM

10 Gigabit Ethernet (SFP+) LRM Optik

740-021310

SFPP-10GE-LRM

10 Gigabit Ethernet (SFP+) LRM Optik

740-021310

SRX-SFP-10GE-LRM

10 Gigabit Ethernet (SFP+) LRM Optik

740-030128

QFX-SFP-10GE-ER

SMF 1550nm 40km için 10G SFP

740-030128

EX-SFP-10GE-ER

SMF 1550nm 40km için 10G SFP

740-030128

SRX-SFP-10GE-ER

SMF 1550nm 40km için 10G SFP

740-031983

SFPP-10G-ER-C

SMF 1550nm 40km için 10G SFP

740-031983

SFPP-10GE-ER

SMF 1550nm 40km için 10G SFP

740-047680

SFPP-10GE-ER-XT

SMF 1550nm 40km için 10G SFP Genişletilmiş 0~85

740-059068

SFPP-10G-ER-OTN

40KM için SFP+ 10GE SMF 1310nm

740-045928

EX-SFP-10GE-ZR

SMF 1550nm 80km için 10G SFP

740-041612

SFPP-10GE-ZR

SFP+ 10GE SMF 1550nm 80KM

740-083295

JNP-SFPP-10GE-T

Cooper 100/1000/10GBASE-T, RJ45

 

Ürün hattı şovumuz

850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici 100m DOM LC Ardıç 740-030658 SFPP-10G-USR 0

850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici 100m DOM LC Ardıç 740-030658 SFPP-10G-USR 1

 


 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 850nm SFP+ Fiber Alıcı-Verici 100m DOM LC Ardıç 740-030658 SFPP-10G-USR bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.