• 19 '1u Raf Montajı 1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux
  • 19 '1u Raf Montajı 1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux
  • 19 '1u Raf Montajı 1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux
19 '1u Raf Montajı 1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux

19 '1u Raf Montajı 1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-2CWDM8CH

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: CWDM Mux Demux Wavelengt20nmh: 8 Kanal
Kanal aralığı: 20nm Kanal Geçiş Bandı: ± 6.5nm
Ekleme kaybı: ≤ 2.1dB (konektörler ve adaptörler ile) Bitişik Kanal İzolasyonu: ≥ 30dB
Bitişik olmayan kanal İzolasyonu: ≥ 40dB Geri dönüş kaybı: ≥ 45dB
Yönelme: ≥ 50dB Polarizasyona Bağlı Kayıp: ≤ 0.3dB
Sıcaklık: -40 ° C ~ 85 ° C Boyutlar (YxGxD): 1U rafta
Vurgulamak:

1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux

,

FCC 1310nm CWDM Mux Demux

,

1310nm 8 kanal dwdm mux

Ürün Açıklaması

19 '1u Raf Montajı 1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux

19 '1u Raf Montajında ​​CWDM 8 Kanal Mux / Demux ile 1310nm FWDM

 

Açıklama    

Kaba Dalga Boyu Bölmeli Çoğullama (CWDM), Fiber Optik Çoklayıcı'nın, bağlantının alıcı ucunda, iletim için tek bir optik fibere çoklanmış ışık sinyallerinin farklı dalga boylarında kullanılmasıdır, Fiber Optik Çoklayıcı fiber karışık sinyal farklı olarak ayrıştırılır. dalga boyları sinyali, ilgili alıcı aparatına bağlanır.

Tek veya çift yönlü tek modlu fiber üzerinden 100GHz CWDM Mux / Demux Modülü, genel bant genişliğinizi genişletmek için oldukça yaygındır.Yüksek stabilite ve güvenilirlik sunar ve küçük paket boyutuna sahiptir.Çalışma dalga boyu 1270nm'den 1610nm'ye (1261nm-1611nm) kadardır ve 20nm kanal aralığı ile toplam 18 kanal sunar.

Özellikleri

  • Düşük Ekleme Kaybı
  • Yüksek İzolasyon
  • Düşük PDL
  • Kompakt tasarım
  • İyi kanaldan kanala tekdüzelik
  • Geniş Çalışma Dalgaboyu:
  • 1260nm'den 1620nm'ye
  • Geniş Çalışma Sıcaklığı:
  • -40 ° C'den 85 ° C'ye
  • Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık

CWDM MUX / DEMUX ürün serimiz

Modeli Açıklama CH Miktar
GVD-CM08M-4761 8ch CWDM Mux modülü 1470nm - 1610nm 2.0mm fiber 50cm uzunluk 8
GVD-CD08M-4761 8ch CWDM Demux modülü 1470nm - 1610nm 2.0mm fiber 50cm uzunluk 8
GVD-CX08R-4761 19 "Kasa ile 8 kanal CWDM Mux-Demux 1470nm - 1610nm 8
GVD-CM08 + R-4761 8 + 1ch CWDM Mux modülü 1470nm - 1610nm, ekspres port 1310 +/- 45nm izolasyon> 15dB 2.0mm fiber 50cm uzunluk 9
GVD-CD08 + M-4761 8 + 1ch CWDM Demux modülü 1470nm - 1610nm, ekspres port 1310 +/- 45nm izolasyon> 15dB 2.0mm fiber 50cm uzunluk 9
GVD-CX08 + R-4761 8 + 1 kanallı CWDM Mux-Demux 1470nm - 1610nm, ekspres bağlantı noktası 1310 +/- 40nm izolasyon> 19 "Kasa ile> 30dB 9
GVD-CM12M-2761 12 kanallı CWDM Mux modülü 1390nm - 1610nm 2.0mm fiber 12
GVD-CD12M-2761 12ch CWDM Demux modülü 1390nm - 1610nm 2.0mm fiber 12
GVD-CM16M-2761 16ch CWDM Mux modülü 1310nm ila 1610nm 2.0mm fiber 16
GVD-CD16M-2761 16ch CWDM Demux modülü 1310nm - 1610nm 2.0mm fiber 16
GVD-CM18M-2761 18 kanallı CWDM Mux modülü 1270nm - 1610nm 2.0mm fiber 18
GVD-CD18M-2761 18 kanallı CWDM Demux modülü 1270nm - 1610nm 2.0mm fiber 18
GVD-CX18R-2761 18 kanal CWDM Mux-Demux 1270nm - 1610nm 2.0mm fiber 50cm uzunluk, 19 "kasa ile 18
GVD-LGX8X-4761 8 kanallı CWDM Mux modülü 1470nm - 1610nm IN LGX raf 8

 

Uygulamalar

  • CWDM Sistemi
  • PON Ağları
  • CATV Bağlantıları

Kalite kontrolümüz

19 '1u Raf Montajı 1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux 0

19 '1u Raf Montajı 1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux 1

 

Bizim çözümümüz

OdaklanıyoruzCWDM MUX / DEMUXDWDM AAWG MUX ve diğer pasifbileşenleri.ağ sisteminiz için tam çözüm tasarlayabiliriz.genellikle CWDM mux / DEMUX sisteminde, 1290 ~ 1610nm için CWDM SFP + CWDM SFP gibi SFP alıcı-vericisini seçmenize yardımcı olabilir

 

Ürün yelpazemiz gösterimi (CWDM SFP / SFP + mux / demux systerm'de kullanacağız)

19 '1u Raf Montajı 1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux 2

19 '1u Raf Montajı 1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux 3

Şirket Bilgisi

ShenzhenGaveid İletişimTeknoloji Co., Fiber optik ürünleri üretimi ve pazarlaması konusunda uzmanlaşan Ltd. 2008 yılında kurulmuştur.

RoHS, ISO ve CE sertifikalıBu alanda 10 yıldır üstün kalite, rekabetçi fiyat ve iyi çözüm ile uzmanlaşmış altın tedarikçisiyiz.

Temel yetkinliklerimiz vardır lif optik CFP, QSFP28, QSFP SR4 ve LR4, CWDM SFP / XFP / X2, DWDM SFP / XFP / X2, DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG vb. çözümleri

8 usta mühendisden oluşan bağımsız bir Araştırma ve Geliştirme Departmanımız var. ekipman ve daha ayrıntılı test ve prosedür için anahtar ve yönlendiriciler gibi cihazlar.

Biz Ayrıca akraba var optik müşterileri memnun edecek ürünler ve iyi çözümler Gereksinimler.

Yeni ve eski müşteriler Daha fazla işbirliği için fabrikamızı ve ofisimizi ziyaret etmekten memnuniyet duyarız.

Sizinle bir iş ilişkisi kurmayı umuyoruz.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 19 '1u Raf Montajı 1310nm 8 Kanal CWDM Mux Demux bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.