• DS-SFP-FC16G-LW 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici
  • DS-SFP-FC16G-LW 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici
DS-SFP-FC16G-LW 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici

DS-SFP-FC16G-LW 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-SFP-FC16G-LW

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici tip: SFP
Veri hızı: 16GB / sn dalga boyu: 1310nm
Mesafe: 10km Bağlayıcı: LC Dubleks
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 ° C -40 ~ 85 ° C Optik Bileşenler: DFB 1310nm
TX Gücü: -5 ~ 2dBm Alıcı Duyarlılığı: <-12dBm
Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

10km 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici

,

FCC 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici

,

DS-SFP-FC16G-LW 40G Optik Alıcı-Verici

Ürün Açıklaması

DS-SFP-FC16G-LW 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici

cisco DS-SFP-FC16G-LW Uyumlu 16G Fiber Kanal SFP + 1310nm 10km DOM Alıcı-Verici modülü

 

Özellikleri
● 14,025 Gb / sn'ye kadar bit hızlarını destekler

● Çalışır durumda takılabilir SFP + ayak izi

● 1310nm DFB lazer ve PIN fotodiyot, SMF iletimi için 10 km'ye kadar

● Dubleks LC girişli SFP + MSA ve SFF-8472 ile uyumlu

● Yerleşik dijital tanılama işlevleri

● Tek + 3.3V güç kaynağı

● Daha düşük EMI için metal muhafaza

● ROHS uyumlu ve kurşunsuz

● Çalışma Sıcaklığı: Standart 0 ~ 70ºC, Genişletilmiş -10 ~ 85ºC, Endüstriyel -40 ~ 85ºC

 

Uygulamalar
● 4G / 8G / 16G Fiber kanal

Sipariş Bilgileri

DS-SFP-FC16G-LW 16G FC SFP + LW alıcı-verici SMF 1310nm 10km LC DOM 0 ~ 70ºC
DS-SFP-FC16G-SW 16G FC SFP + SW alıcı-verici MMF 850nm 100m LC DOM 0 ~ 70ºC
DS-SFP-FC32G-SW 32G FC SFP + SW alıcı-verici MMF 850nm 100m LC DOM 0 ~ 70ºC

Açıklama
Gvdlink'in 16G LW'si, 16G Fiber Kanal (16GFC) uzun menzilli uygulamalar için küçük form faktörlü takılabilir SFP + alıcı-verici modülüdür.

Tek Modlu fiber (SMF) üzerinden 10 km'ye kadar bağlantıları destekler.Bu modül, oldukça güvenilir bir 1310nm DFB lazer vericiye sahiptir ve

Çift yönlü LC optik konektöre PIN foto detektör.16G SFP + LW, 14.025 / 8.5 / 4.25G Fiber Kanal özelliklerini destekleyen, çok derecelendirmeli bir 1310nm optik alıcı-vericidir.Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA) ile uyumludur

SFF-8431 Rev. 4.1 ve SFF-8472 Rev. 11.0.SAN anahtarları, yönlendiriciler, ağ arabirim kartları (NIC'ler) ve

diğer depolama ağ donanımları.

Farklı uygulamalar için bu 16G Fiber Kanal SFP + LW alıcı-vericinin üç versiyonu bulunmaktadır.
Standart sınıf (0 ~ 70ºC) yaygın olarak ticari uygulamalar içindir, Genişletilmiş sınıf (-10 ~ 85ºC) Genişletilmiş
Sıcaklık uygulaması ve Endüstriyel sınıf (-40 ~ 85ºC), aşağıdakileri karşılamak için sağlam ve güvenilir bileşenlerle yapılır.
zorlu çevre koşulları altında endüstriyel uygulama ihtiyaçları.

 

Fabrikamız vitrin

DS-SFP-FC16G-LW 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici 0

DS-SFP-FC16G-LW 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici 1

Kalite kontrolümüz

DS-SFP-FC16G-LW 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici 2

 

Ürün yelpazemiz göster

DS-SFP-FC16G-LW 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici 3

SSS

 

S1.Örnek bir sipariş alabilir miyim?Minimum Sipariş Adedi nedir?
A2: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek sipariş veriyoruz.Karışık numuneler kabul edilebilir, MOQ'umuz yok, 1 numune mevcuttur.

 

S2.Şirketiniz kalite kontrol konusunda ne yapıyor?

A2: Her bir optik test merkezimizde ayrı ayrı test edildi ve ayrıca çeşitli farklı ağ ekipmanı markalarında uyumluluk açısından test edildi

 

S3.Ticaret şartları nelerdir?

A3: Teslimat Süresi: Stoktaki en popüler optikler, gönderilmeye hazır.Bazı yüksek değerli ve özel optiklerin kısa teslim süresi vardır.

Ödeme süresi: Western union, T / T, Aliexpress escow, money gram, nakit ödeme

Garanti: 3 yıl

 

S4.Optik modüllerin çalışma sıcaklığı aralığı nedir?

A4: Ticari sıcaklık aralığı (COM): 0 ila 70 ° C (32 ila 158 ° F)

Genişletilmiş sıcaklık aralığı (EXT): - 5 ila 85 ° C (23 ila 185 ° F)

Endüstriyel sıcaklık aralığı (IND) :: - 40 ila 85 ° C (-40 ila 185 ° F)

Saklama sıcaklığı aralığı: -40 ila + 85 ° C (-40 ila 185 ° F)

 

S5.Kendi logomuzu, etiketimizi ve paketimizi kullanabilir miyim?
A5: Evet, bir OEM hizmeti sağlayabilir ve ihtiyaçlarınıza göre ürün etiketi, logo, PN, SN, paket tasarlayabiliriz.

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum DS-SFP-FC16G-LW 1310nm 40G Optik Alıcı-Verici bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.