• Cisco QSFP-40G-SR-BD Uyumlu 40GBASE-SR 40G Optik Alıcı-Verici
  • Cisco QSFP-40G-SR-BD Uyumlu 40GBASE-SR 40G Optik Alıcı-Verici
  • Cisco QSFP-40G-SR-BD Uyumlu 40GBASE-SR 40G Optik Alıcı-Verici
  • Cisco QSFP-40G-SR-BD Uyumlu 40GBASE-SR 40G Optik Alıcı-Verici
Cisco QSFP-40G-SR-BD Uyumlu 40GBASE-SR 40G Optik Alıcı-Verici

Cisco QSFP-40G-SR-BD Uyumlu 40GBASE-SR 40G Optik Alıcı-Verici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-QSFP-40G-SR-BD

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici tip: QSFP
Veri hızı: 40GB / sn dalga boyu: 832 nm - 918 nm
Mesafe: 150 m @ OM4 * / 100 m @ OM3 / 30 m @ OM2 Bağlayıcı: LC
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 ° C -40 ~ 85 ° C Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

40GBASE-SR 40G Optik Alıcı-Verici

,

40GBASE-SR 40g bidi alıcı-verici

,

QSFP-40G-SR-BD cisco uyumlu alıcı-verici

Ürün Açıklaması

Cisco QSFP-40G-SR-BD Uyumlu 40GBASE-SR 40G Optik Alıcı-Verici

QSFP-40G-SR-BD Uyumlu 40GBASE-SR Çift Yönlü Çift Yönlü LC Alıcı-Verici

 

Açıklama

QSFP + alıcı-verici modülleri, tek modlu fiber üzerinden 40 Gigabit Ethernet bağlantılarında ve 4x10G OTN istemci arayüzlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ITU-T Önerisi G.695'te belirtilen QSFP + MSA IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4 ve OTU3 C4S1-2D1 gereksinimleri ile uyumludurlar. .Dijital teşhis fonksiyonları, SFF-8636, SFF-8436'da belirtildiği gibi bir I2C arayüzü üzerinden kullanılabilir.Optik alıcı-verici, RoHS Direktifi 2011/65 / EU'ya uygundur.

 

Özellikleri

  • Çalışır durumda takılabilir QSFP + form faktörü

  • 4 kanallı tam çift yönlü alıcı-verici modülü

  • 4x 850nm VCSEL dizisi ve PIN foto-dedektör dizisi

  • QSFP MSA, IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 ve OTN OTU3 ile uyumlu

  • 44.6Gbps'ye kadar veri hızı

  • Güç tüketimi <1.5W

  • MMF üzerinden 100 m'ye (OM3) veya 150 m'ye (OM4) kadar ulaşın
  • LC yuvası
  • Çalışma durumu sıcaklığı 0 ° C ila + 70 ° C
  • 3.3V güç kaynağı voltajı

  • RoHS 6 uyumlu (kurşunsuz)

Uygulamalar

  • OTN OTU3 Metro Alan Ağları

  • 40GBASE-SR4 Ethernet Veri Merkezi Ağları

QSFP 40G Ürün serimiz

Modelimiz CISCO Modeli Şartname
GVD-QSFP-40G-SR4 QSFP-40G-SR4 MMF 850nm 150m veya 300m için 40G QSFP
GVD-QSFP-40G-SR4 QSFP-40G-SR4-S MMF 850nm 150m veya 300m için 40G QSFP
GVD-QSFP-40G-LR4 QSFP-40G-LR4 SMF 1310 10km için 40G QSFP
GVD-QSFP-40G-LR4 QSFP-40G-LR4-S SMF 1310 10km için 40G QSFP
GVD-QSFP-40G-ER4 QSFP-40G-ER4 SMF 1310 40km için 40G QSFP
GVD-QSFP-40G-SR-BD QSFP-40G-SR-BD 40GBASE-SR-BiDi QSFP + Alıcı-Verici Modülü
GVD-FET-40G FET-40G Kumaş Genişletici, 4 şerit, 850 nm MMF MPO12
GVD-QSFP-40G-CSR-S QSFP-40G-CSR-S 40GBASE-SR-, çift yönlü MMF LC

 

 

Garanti


Sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

 

 

Kalite kontrol
1. Malzeme girişi denetimi
2. Her işlem bittikten sonra tam kontrol
3. Üretimin yarısı bittikten sonra tam kontrol
4. Paketlemeden önce tam kontrol
5. Üretim sonrası yerinde inceleme
 

SSS

 

1. Örnek bir sipariş alabilir miyim?Minimum Sipariş Adedi nedir?

Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek sipariş veriyoruz.Karışık numuneler kabul edilebilir, MOQ'umuz yok,hatta 1 adet örneklem sipariş kullanılabilir.


2. Teslim süresi nedir?
Normal ürünler için.Stok tutuyoruz, gönderebiliriz1-3 günödeme aldıktan sonra.Büyük miktar ve özel ürünler için.Lütfen satış temsilcimizle teslim süresini kontrol edin.


3. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve ne kadar sürede ulaşıyor?
Genellikle gönderiyoruz DHL, UPS, FedEx veya TNT.Genellikle sürer 3-5 gün varmak.


4. Modüllerinizi CISCO ile uyumlu dozajlayın.(HP / Extreme / Juniper vb.)
Evet, optik alıcı vericileri kodluyoruz CISCO (HP / Extreme / Juniper) ile uyumludur.


5. Ödeme koşullarınız nedir?
Genellikle ödeme koşulumuz: T / T, West Union veya Paypal.

 

6. Garanti süreniz nedir
3 yıl' garanti bizden gönderilen tüm ürünler için.

 

7. Nasıl sipariş verilir?
Lütfen sorularınızı satış departmanına gönderin veya satış hattımızı arayın: + 86-13544042360 Satış temsilcimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.

 

8.Kendi logomuzu ve etiketimizi kullanabilir miyim?

Evet, sağlayabiliriz OEM hizmeti ve ürünleri kendi etiketinizle yapın.

 

Ürün yelpazemiz göster

Cisco QSFP-40G-SR-BD Uyumlu 40GBASE-SR 40G Optik Alıcı-Verici 0

Cisco QSFP-40G-SR-BD Uyumlu 40GBASE-SR 40G Optik Alıcı-Verici 1

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Cisco QSFP-40G-SR-BD Uyumlu 40GBASE-SR 40G Optik Alıcı-Verici bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.