• CWDM-SFP-1350 Uyumlu 1350nm DOM Gigabit Sfp Alıcı-Verici
  • CWDM-SFP-1350 Uyumlu 1350nm DOM Gigabit Sfp Alıcı-Verici
  • CWDM-SFP-1350 Uyumlu 1350nm DOM Gigabit Sfp Alıcı-Verici
CWDM-SFP-1350 Uyumlu 1350nm DOM Gigabit Sfp Alıcı-Verici

CWDM-SFP-1350 Uyumlu 1350nm DOM Gigabit Sfp Alıcı-Verici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS
Model numarası: GVD-CW-SFP-35

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici tip: SFP
Veri hızı: 1.25 gr dalga boyu: 1350nm
Mesafe: 80km Bağlayıcı: Dubleks LC
Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 70 C Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

1350nm Gigabit Sfp Alıcı-Verici

,

CWDM-SFP-1350 Gigabit Sfp Alıcı-Verici

,

CWDM-SFP-1350 dom alıcı-verici modülü

Ürün Açıklaması

CWDM-SFP-1350 Uyumlu 1350nm DOM Gigabit Sfp Alıcı-Verici

CWDM-SFP-35 Uyumlu CWDM SFP 1.25G 1350nm 80km DOM alıcı-verici

 

SFP Fiber Alıcı-Verici Modülü Açıklama

Gvdlink CWDM SFP 80km küçük form faktörlü takılabilir (SFP), aşağıdaki gibi CWDM kanallarında hem telekomünikasyon hem de veri iletişim uygulamaları için optik iletişimde kullanılan kaba bir WDM optik alıcı-vericidir.
CWDM SFP 1270, CWDM SFP 1290, CWDM SFP 1310, CWDM SFP 1330,
CWDM SFP 1350, CWDM SFP 1370, CWDM SFP 1390, CWDM SFP 1410,
CWDM SFP 1430, CWDM SFP 1450, CWDM SFP 1470, CWDM SFP 1490,
CWDM SFP 1510, CWDM SFP 1530, CWDM SFP 1550, CWDM SFP 1570
CWDM SFP 1590nm, CWDM SFP 1610nm

 

SFP Fiber Alıcı-Verici Modülü Özellikleri

● Tek +3,3 V Güç Kaynağı

● 1,25 Gb / sn desteği

● Yerleşik dijital tanılama işlevleri

● 80 km'ye kadar iletim mesafesi

● Sıcaklığa dayanıklı DWDM EML Verici

● Tek fiber DWDM sistemi ve çift fiber DWDM sistemi ile kullanılabilir

● 100GHz veya 50GHz DWDM ITU Grid'deki tüm C-Band Dalgaboylarında mevcuttur

● Çalışma Kutusu Sıcaklığı: Standart: 0 ~ 70 ° C;Genişletilmiş: -20 ~ 85 ° C;Endüstriyel: -40 ~ 85 ° C

SFP Fiber Alıcı-Verici Modülü Avantajları

  • Tam ürün grubu

  • % 100 test edildi
  • ISO9001, TUV, CE, FCC, UL ve RoHS sertifikaları ile yüksek kalite
  • hızlı teslimat

  • 3 yıl Garanti

Uygulamalar

  • Üç Hızı 1.0625 / 2.125 / 4.25Gbp / s Fiber Kanal

  • 1,25 Gb / sn 1000 BASE Ethernet

CWDM SFP ürün serimiz

Modeli Oranı Mesafe LD PD
CWDM-SFP50-XX 1,25 G 50km CWDM DFB TOPLU İĞNE
CWDM-SFP-XX 1,25 G 80km CWDM DFB TOPLU İĞNE
CWDM-SFP120-XX 1,25 G 120km CWDM DFB APD
CWDM-2CSFP-XX 2.5G 80km CWDM DFB TOPLU İĞNE

XX: 57 = 1570 nm 

 

Bizim avantajlarımız:

1. CISCO HUAWEI ZTE HP NOKIA ALCATEL MIKROTIK BROCADE JUNIPER gibi geniş çapta uyumlu .......

2. Hızlı teslimat süresi: genellikle 1-3 iş günü

3. Özelleştirilmiş sfp desteği

4. OEM mümkündür

 

Ürün yelpazemiz göster

CWDM-SFP-1350 Uyumlu 1350nm DOM Gigabit Sfp Alıcı-Verici 0

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum CWDM-SFP-1350 Uyumlu 1350nm DOM Gigabit Sfp Alıcı-Verici bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.