• Cisco CWDM-X2ER-XXXX Uyumlu 1610nm X2 Alıcı-Verici Modülü
  • Cisco CWDM-X2ER-XXXX Uyumlu 1610nm X2 Alıcı-Verici Modülü
Cisco CWDM-X2ER-XXXX Uyumlu 1610nm X2 Alıcı-Verici Modülü

Cisco CWDM-X2ER-XXXX Uyumlu 1610nm X2 Alıcı-Verici Modülü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-CW-X2ER-XXXX

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici tip: X2
Veri hızı: 10 Gb / sn dalga boyu: İsteğe bağlı
Mesafe: 40km Bağlayıcı: Çift SC
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 ° C -40 ~ 85 ° C Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

10 Gb / s 1610nm X2 Alıcı-Verici Modülü

,

ROHS 1610nm x2 optik modül

,

CWDM-X2ER-XXXX cisco uyumlu alıcı-verici

Ürün Açıklaması

Cisco CWDM-X2ER-XXXX Uyumlu 1610nm X2 Alıcı-Verici Modülü

Cisco CWDM-X2ER-XXXX Uyumlu 10G CWDM X2 1270 - 1610nm 40km Alıcı-Verici Modülü

 

 

Gvdlink GVD-CW-X2ER-XXXX X2 modülü, müşterilere veri merkezi, kurumsal kablolama odası ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için çok çeşitli 10 Gigabit Ethernet bağlantı seçeneği sunar.

Gvdlink GVD-CW-X2ER-XXXX X2 modülü, standart tek modlu fiber (SMF, G.652) üzerinde 40 kilometrelik bir bağlantı uzunluğunu destekler.

 

Özellikleri

  • 10GBASE-CWDM 10G X2 Ethernet

  • SONET SDH OC-192 / STM-64
  • 10 Gb / sn'ye kadar çalışma veri hızı

  • 1270nm'den 1610nm'ye kadar 18 Dalga Boyu CWDM DFB LD Verici, 20nm adımlarla

  • APD Yüksek Hassasiyetli Alıcı DDM
  • Çok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması

  • isteğe bağlı Dalgaboyu
  • Tekli Mod Fiber (SMF)
  • Tek 3,3V Güç kaynağı ve TTL mantık Arabirimi
  • 40 km'ye Kadar Erişim
  • Dubleks X2 Konektör Arayüzü

  • Çalışır Durumda Takılabilir SFP ayak izi

X2 CWDM ürün serimiz

Ürün kategorisi Modeli Dalga boyları Mesafe Ayak izi sıcaklık
CWDM X2 10G CWDM-X2-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM X2 -20 ~ 70 C
CWDM X2 10G CWDM-X2ER-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 40km CWDM X2 -20 ~ 70 C

"xxxx" dalga boyları anlamına gelir, örneğin "xxxx = 1450"

 

Avantajları

  • Tam ürün hattı
  • ISO9001, TUV, CE, FCC, UL ve RoHS sertifikaları ile yüksek kalite
  • % 100 test edildi

  • 3 yıl Garanti
  • çok hızlı teslim

Uygulamalar

 

Erişim ağları: 10 Gbps Ethernet veya Sonet SDH anahtarları ve yönlendiricileri
diğer 10Gbps optik bağlantılar
SFP 10GB Dönüştürücü ağlarına X2 geçişi
CWDM dwdm sfp Adaptörleri için başvurun

 

OEM ve ODM

 

OEM / ODM siparişi mevcuttur

İhtiyaçlarınıza göre ürünler tedarik edebilir ve şirketiniz için ürün etiketi tasarlayabiliriz.

 

gönderi

 

Uluslararası Ekspres DHL, SF, TNT,FedEx, EMS,UPS vb.2-7 gün sürer.

 

Garanti


Reklamı yapılan tüm optik alıcı vericilerin yeni bileşenler ve tüm yeni malzemelerle yepyeni olduğuna söz veriyoruz.Tüm optik alıcı-vericiler, fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.Sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

 

Neye odaklanıyoruz

Dahil olmak üzere her türlü uyumlu optik alıcı-verici modülüne odaklanıyoruz GBIC, SFP, SFP +, X2,XENPAK,XFP, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri.Ürünlerimiz ile uyumludur Cisco, Ciena, H3C, Extreme,HP, Dökümhane, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, Huawei vb.

 

Ürün yelpazemiz göster

Cisco CWDM-X2ER-XXXX Uyumlu 1610nm X2 Alıcı-Verici Modülü 0

SSS

S1.Bu ürün için örnek sipariş alabilir miyim?Ne 'MOQ'su?
C: Evet, test için örnek sipariş gönderin.MOQ 1 adettir.

S2.Kurşun zamanı ne olacak?
C: Numunenin 2-3 gün, seri üretim süresinin 1-2 haftaya ihtiyacı var.

S3: Ödeme süresi nedir
C: Genellikle önceden TT (Telegram Transferi) kullanırız, Western Union.Diğer ödeme yöntemi pazarlık edilebilir.

S4.Malları nasıl gönderiyorsunuz ve ulaşması ne kadar sürüyor?
C: Genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile gönderilir.Genellikle gelmesi 3-5 gün sürer.Havayolu ve deniz taşımacılığı
ayrıca isteğe bağlı.

S5: Yükü nedir?
A: Sipariş miktarına bağlıdır.Güvenilir gemi nakliyecilerimiz var.Sizin için uygun maliyetli bir yöntem sunacağız.

S6: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C: Evet, farklı ürünlere göre 1-3 yıl garanti veriyoruz.

S7: Bazı ürün sorunları varsa ne yapacaksınız?
C: Ürün partisinde kusurlu olanlar varsa, yedek olanlar için teklif vereceğiz.

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Cisco CWDM-X2ER-XXXX Uyumlu 1610nm X2 Alıcı-Verici Modülü bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.