• 850nm 150m 40G Optik Alıcı-Verici Cisco QSFP-40G-SR4 Uyumlu
  • 850nm 150m 40G Optik Alıcı-Verici Cisco QSFP-40G-SR4 Uyumlu
  • 850nm 150m 40G Optik Alıcı-Verici Cisco QSFP-40G-SR4 Uyumlu
850nm 150m 40G Optik Alıcı-Verici Cisco QSFP-40G-SR4 Uyumlu

850nm 150m 40G Optik Alıcı-Verici Cisco QSFP-40G-SR4 Uyumlu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-QSFP-40G-SR4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici tip: QSFP
Veri hızı: 40GB / sn dalga boyu: 850 nm
Mesafe: 150m Bağlayıcı: MTP / MPO
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 ° C -40 ~ 85 ° C Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

850nm 150m 40G Optik Alıcı-Verici

,

ROHS 850nm 40G Optik Alıcı-Verici

,

QSFP-40G-SR4 cisco uyumlu alıcı-verici

Ürün Açıklaması

850nm 150m 40G Optik Alıcı-Verici Cisco QSFP-40G-SR4 Uyumlu

QSFP-40G-SR4 Uyumlu 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m MTP / MPO Alıcı-Verici modülleri

 

Açıklama

Her yönde 40 Gb / sn bant genişliği ile dört veri şeridini bütünleştirir.Her şerit, OM3 fiber kullanılarak 300 m'ye kadar 10.3125 Gbps'de veya OM4 fiber kullanılarak 400 m'ye kadar çalışabilir.Bu modüller, 850 nm nominal dalga boyu kullanan çok modlu fiber sistemler üzerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır.Elektrik arabirimi 38 temas kenarı tipi bir konektör kullanır.Optik arayüz, 12 fiber MTP (MPO) konektörü kullanır.

 

Özellikleri

  • 4 kanallı tam çift yönlü alıcı-verici modülleri

  • Kanal başına 10,5 Gbps'ye kadar iletim veri hızı

  • 4 kanallı 850nm VCSEL dizisi

  • 4 kanallı PIN fotoğraf dedektörü dizisi

  • Düşük güç tüketimi <1.5W

  • Çalışır Durumda Takılabilir QSFP form faktörü

  • OM3 Çok Modlu Fiberde (MMF) 100 m ve OM4 MMF'de 150 m maksimum bağlantı uzunluğu
  • Tek MPO konektör yuvası
  • Yerleşik dijital teşhis işlevleri
  • Çalışma durumu sıcaklığı 0 ° C ila + 70 ° C
  • 3.3V güç kaynağı voltajı

  • RoHS 6 uyumlu (kurşunsuz)

Avantajları

  • Tam ürün hattı
  • ISO9001, TUV, CE, FCC, UL ve RoHS sertifikaları ile yüksek kalite
  • % 100 test edildi

  • çok hızlı teslim
  • 3 yıl Garanti

Uygulamalar

  • 40G Ethernet ve OTU3

  • Datacom / Telekom anahtarı ve yönlendirici bağlantıları

  • Veri Toplama ve Arka Panel Uygulamaları

  • Tescilli Protokol ve Yoğunluk Uygulamaları

  • 4 kanal SDR, DDR ve QDR'de infiniband aktarımı

QSFP 40G Ürün serimiz

Modelimiz CISCO Modeli Şartname
GVD-QSFP-40G-SR4 QSFP-40G-SR4 MMF 850nm 150m veya 300m için 40G QSFP
GVD-QSFP-40G-SR4 QSFP-40G-SR4-S MMF 850nm 150m veya 300m için 40G QSFP
GVD-QSFP-40G-LR4 QSFP-40G-LR4 SMF 1310 10km için 40G QSFP
GVD-QSFP-40G-LR4 QSFP-40G-LR4-S SMF 1310 10km için 40G QSFP
GVD-QSFP-40G-ER4 QSFP-40G-ER4 SMF 1310 40km için 40G QSFP
GVD-QSFP-40G-SR-BD QSFP-40G-SR-BD 40GBASE-SR-BiDi QSFP + Alıcı-Verici Modülü

 

 

Garanti


Reklamı yapılan tüm optik alıcı vericilerin yeni bileşenler ve tüm yeni malzemelerle yepyeni olduğuna söz veriyoruz.Tüm optik alıcı-vericiler, fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.Sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

 

Neye odaklanıyoruz

QSFP, CFP, QSFP28 dahil her türlü uyumlu optik alıcı-verici modülüne odaklanıyoruz,GBIC, SFP, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri.Ürünlerimiz ile uyumludur Cisco, Ciena, H3C, Extreme,HP, Dökümhane, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, Huawei vb.

 

Ürün yelpazemiz göster

850nm 150m 40G Optik Alıcı-Verici Cisco QSFP-40G-SR4 Uyumlu 0850nm 150m 40G Optik Alıcı-Verici Cisco QSFP-40G-SR4 Uyumlu 1

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 850nm 150m 40G Optik Alıcı-Verici Cisco QSFP-40G-SR4 Uyumlu bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.