• DWDM-XENPAK40-Xx.Xx Uyumlu 100GHz 40km Xenpak Dönüştürücü
  • DWDM-XENPAK40-Xx.Xx Uyumlu 100GHz 40km Xenpak Dönüştürücü
  • DWDM-XENPAK40-Xx.Xx Uyumlu 100GHz 40km Xenpak Dönüştürücü
DWDM-XENPAK40-Xx.Xx Uyumlu 100GHz 40km Xenpak Dönüştürücü

DWDM-XENPAK40-Xx.Xx Uyumlu 100GHz 40km Xenpak Dönüştürücü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-DW-XENPAK40-xx.xx

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici tip: XENPAK
Veri hızı: 10 Gb / sn dalga boyu: İsteğe bağlı
Mesafe: 40km Bağlayıcı: Çift SC
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 C Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

40km Xenpak Dönüştürücü

,

100GHz Xenpak Dönüştürücü

,

100GHz xenpak modülü

Ürün Açıklaması

DWDM-XENPAK40-Xx.Xx Uyumlu 100GHz 40km Xenpak Dönüştürücü

 

DWDM-XENPAK40-xx.xx Uyumlu 10G DWDM XENPAK 100GHz C-bant ITU-T ızgara dalga boyları 40km Alıcı-Verici
 
Özellikleri

  • XENPAK MSA Uyumlu
  • SONET SDH OC-192 / STM-64
  • 100GHz kanal aralığı DWDM sistemlerinde kullanıma uygundur
  • C-bandı ITU-T ızgara dalga boylarına göre seçilebilir dalga boyu

  • DWDM dereceli EML vericisi ve APD alıcısı
  • 40 km'ye kadar bağlantı uzunluğu
  • CDR işlevi ile
  • Soğuk Başlatma Dalgaboyu Uyumluluğu
  • Düşük Güç Tüketimi 3,5W Maksimum
  • -20ºC ila 70ºC Çalışma Kutusu Sıcaklığı
  • RoHS uyumlu ve kurşunsuz

Hızlı Görünüm

Parça Numarası GVD-DW-XENPAK40-xx.xx
Veri hızı 10 Gb / ps
Kanal isteğe bağlı
Mesafe 40km
Verici Serin EML
Alıcı APD
Medya SMF
DDM / DOM EVET
Bağlayıcı LC İkili
Uygulama

Datacom 10G Ethernet  10x FC Telcom OC192 / STM-64

Çalışma sıcaklığı 20 ℃ ~ + 70
Gerilim beslemesi 3.3V
Sertifikasyon CE / FCC / RoHS / TUV / UL
Marka CISCO, Gvdlink, OEM

 
X2 DWDM ürün serimiz

Ürün kategorileri Modeli Mesafe Ayak izi sıcaklık
DWDM XENPAK 10G ER DWDM-XENPAK40-xx.xx 40km DWDM XENPAK -20 ~ 70 C
DWDM XENPAK 10G DWDM-XENPAK-xx.xx 80km DWDM XENPAK -20 ~ 70 C

"xx.xx" dalgaboyu anlamına gelir, örneğin "xx.xx = 61.43"

 

Uygulamalar

  • XENPAK SONET OC-192 ve SDH STM 64

  • 40km 10G Fiber Kanal

  • DWDM Ağları

Bizim avantajımız

Müşterilerimiz

Gvdlink Technology ürünleri Avrupa, Amerika, Kanada, Japonya, Güney Kore, Singapur, Orta Doğu vb. Ülkelere ihraç edilmektedir.

Kalite kontrol

Tüm ürünlerimiz Avrupa ve Amerika standartlarını karşılayabilir, Yüksek eğitimli personelimiz sıkı kalite kontrol ve müşteri memnuniyetine adanmıştır.

Deneyim

Gvdlink Technology in Technology 8 yılı aşkın bir süredir ve sadece Teknoloji araştırma, geliştirme ve üretimi ile değil, aynı zamanda Profesyonel Olarak Üretilen Teknolojinin satış ve servisiyle de ilgilenmektedir.

Hızlı teslimat

5 ~ 20 gün

Hizmet

Makul Fiyat, Mükemmel Kalite ve Özenli Hizmet."Yüksek kaliteli ve mükemmel satış hizmeti", Akranların oybirliğiyle övgü ve takdirini kazanma

İstemi Yanıtla

Sorunuza ve e-postanıza 24 saat içinde cevap verebiliriz

 

OEM ve ODM
 
OEM veya ODM siparişleri mevcuttur.
İhtiyaçlarınıza göre ürünler tedarik edebilir ve şirketiniz için ürün etiketi tasarlayabiliriz.
 
gönderi
 
Uluslararası Ekspres DHL, UPS,SF, EMS, ARAMEX, TNT, FedExve bunun gibi .2-7 gün sürer.
 
Garanti
Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve tüm yeni malzemelerle yepyeni olduğuna söz veriyoruz.Tüm optik alıcı-vericiler, fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.Sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı vericiler için 3 yıl garanti vereceğiz.
  


Ürün yelpazemiz göster
DWDM-XENPAK40-Xx.Xx Uyumlu 100GHz 40km Xenpak Dönüştürücü 0

 
 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum DWDM-XENPAK40-Xx.Xx Uyumlu 100GHz 40km Xenpak Dönüştürücü bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.