• SFP-10G-BX80U-I Uyumlu 3.3V 10gb Sfp + Alıcı-Verici
SFP-10G-BX80U-I Uyumlu 3.3V 10gb Sfp + Alıcı-Verici

SFP-10G-BX80U-I Uyumlu 3.3V 10gb Sfp + Alıcı-Verici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-SFP-BX80U-I

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici tip: SFP
Veri hızı: 10 Gb / sn dalga boyu: TX: 1270nm / RX: 1330nm
Mesafe: 80km Bağlayıcı: Tek LC
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 ° C -40 ~ 85 ° C Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

3.3V 10gb Sfp + Alıcı-Verici

,

SFP-10G-BX80U-I 10gb Sfp + Alıcı-Verici

,

3.3V bidi optik alıcı-verici

Ürün Açıklaması

SFP-10G-BX80U-I Uyumlu 3.3V 10gb Sfp + Alıcı-Verici

SFP-10G-BX80U-I uyumlu 10G SFP BIDI Tek fiber 1270nm / 1330nm 80KM Alıcı-Verici

 

Özellikleri

  • tür: DFB TX1270nm PIN RX1330nm, DFB TX1330nm PIN RX1270nm

  • 10,3 Gbps'ye kadar çalışma veri hızı

  • 80km'ye kadar mesafe

  • Tek 3,3V Güç kaynağı ve TTL Mantık Arayüzü

  • Simpex LC Bağlayıcı Arayüzü

  • Çalışır Durumda Takılabilir

  • Çalışma Kutusu Sıcaklığı

  • Endüstriyel: -40 0 C ~ +85 0 C

  • Standart: 0 0 C ~ +70 0 C

  • MSA SFP Spesifikasyonuyla Uyumlu

  • DDM işlevi

 

Uygulamalar

  • NIC ağ kartları
  • Anahtarlar
  • Yönlendiriciler
  • VPN ekipmanı
  • Trafik kontrol cihazı
  • GAP
  • Fiber Medya Dönüştürücü
  • Güvenlik duvarı
  • Depolama aygıtı
  • Telekomünikasyon
  • Fiber Kanal

 

WDM (BIDI) SFP / SFP + / XFP ürün serimiz

Ürün kategorisi Modeli Şartname
155M / 622M BiDi SFP LC / SC 155M / 622M BiDi SFP LC / SC 3KM / 20KM / 40KM / 80KM / 120KM isteğe bağlı DDM ile
4/2 / 1G BiDi SFP LC / SC 4/2 / 1G BiDi SFP LC / SC 3KM / 20KM / 40KM / 80KM / 120KM isteğe bağlı DDM ile
10G SFP + BIDI SFP-10G-BXU-I SFP + BiDi 10 km Tx1270nm / Rx1330nm LC
SFP-10G-BXD-I SFP + BiDi 10km Tx1330nm / Rx1270nm LC
SFP-10G-BX20U-I SFP + BiDi 20 km Tx1270nm / Rx1330nm LC
SFP-10G-BX20D-I SFP + BiDi 20km Tx1330nm / Rx1270nm LC
SFP-10G-BX40U-I SFP + BiDi 40km Tx1270nm / Rx1330nm LC
SFP-10G-BX40D-I SFP + BiDi 40km Tx1330nm / Rx1270nm LC
SFP-10G-BX60U-I SFP + BiDi 60km Tx1270nm / Rx1330nm LC
SFP-10G-BX60D-I SFP + BiDi 60km Tx1330nm / Rx1270nm LC
SFP-10G-BX80U-I SFP + BiDi 80km Tx1270nm / Rx1330nm LC
SFP-10G-BX80D-I SFP + BiDi 80km Tx1330nm / Rx1270nm LC
10G XFP BIDI XFP-10G-BXU-I SFP + BiDi 10 km Tx1270nm / Rx1330nm LC
XFP-10G-BXD-I SFP + BiDi 10km Tx1330nm / Rx1270nm LC
XFP-10G-BX20U-I SFP + BiDi 20 km Tx1270nm / Rx1330nm LC
XFP-10G-BX20D-I SFP + BiDi 20km Tx1330nm / Rx1270nm LC
XFP-10G-BX40U-I SFP + BiDi 40km Tx1270nm / Rx1330nm LC
XFP-10G-BX40D-I SFP + BiDi 40km Tx1330nm / Rx1270nm LC
XFP-10G-BX60U-I SFP + BiDi 60km Tx1270nm / Rx1330nm LC
XFP-10G-BX60D-I SFP + BiDi 60km Tx1330nm / Rx1270nm LC
XFP-10G-BX80U-I SFP + BiDi 80km Tx1270nm / Rx1330nm LC
XFP-10G-BX80D-I SFP + BiDi 80km Tx1330nm / Rx1270nm LC

 

Bizim avantajımız

Müşterilerimiz

Gvdlink Technology ürünleri Avrupa, Amerika, Kanada, Japonya, Güney Kore, Singapur, Orta Doğu vb. Ülkelere ihraç edilmektedir.

Kalite kontrol

Tüm ürünlerimiz Avrupa ve Amerika standartlarını karşılayabilir, Yüksek eğitimli personelimiz sıkı kalite kontrol ve müşteri memnuniyetine adanmıştır.

Deneyim

Gvdlink Technology in Technology 8 yılı aşkın bir süredir ve sadece Teknoloji araştırma, geliştirme ve üretimi ile değil, aynı zamanda Profesyonel Olarak Üretilen Teknolojinin satış ve servisiyle de ilgilenmektedir.

Hızlı teslimat

5 ~ 20 gün

Hizmet

Makul Fiyat, Mükemmel Kalite ve Özenli Hizmet."Yüksek kaliteli ve mükemmel satış hizmeti", Akranların oybirliğiyle övgü ve takdirini kazanma

İstemi Yanıtla

Sorunuza ve e-postanıza 24 saat içinde cevap verebiliriz

 

Neye odaklanıyoruz

SFP, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri dahil olmak üzere her türlü uyumlu optik alıcı-verici modülüne odaklanıyoruz.Ürünlerimiz ile uyumludur Cisco, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel, Huawei vb.

 

Ürün yelpazemiz göster

SFP-10G-BX80U-I Uyumlu 3.3V 10gb Sfp + Alıcı-Verici 0

 

 

 

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum SFP-10G-BX80U-I Uyumlu 3.3V 10gb Sfp + Alıcı-Verici bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.