• CWDM-SFP10G-1350-10 Uyumlu 1350nm SFP + Fiber Alıcı-Verici
  • CWDM-SFP10G-1350-10 Uyumlu 1350nm SFP + Fiber Alıcı-Verici
CWDM-SFP10G-1350-10 Uyumlu 1350nm SFP + Fiber Alıcı-Verici

CWDM-SFP10G-1350-10 Uyumlu 1350nm SFP + Fiber Alıcı-Verici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-CW-SFP10G10-35

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici tip: SFP +
Veri hızı: 10 Gb / sn dalga boyu: 1350nm
Mesafe: 10km Bağlayıcı: Çift LC
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 ° C -40 ~ 85 ° C Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

ROHS 1350nm SFP + Fiber Alıcı-Verici

,

CWDM-SFP10G-1350-10

,

1350nm sfp + alıcı-verici modülü

Ürün Açıklaması

CWDM-SFP10G-1350-10 Uyumlu 1350nm SFP + Fiber Alıcı-Verici

Cisco CWDM-SFP10G-1350-10 Uyumlu 10G CWDM SFP + 1350nm 10km Alıcı-Verici Modülü

 

Özellikleri

  • 10 Gb / sn'ye kadar çalışma veri hızı

  • 1270nm'den 1610nm'ye kadar 18 Dalga Boyu CWDM DFB LD Verici, 20nm adımlarla

  • Çok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması

  • 1350nm Dalga Boyu
  • Tekli Mod Fiber (SMF)
  • 20 km'ye Kadar Erişim
  • Tek 3,3V Güç kaynağı ve TTL mantık Arabirimi
  • PIN Yüksek Hassasiyetli Alıcı DDM
  • Dubleks LC Konektör Arayüzü

  • Çalışır Durumda Takılabilir SFP ayak izi

  • 10GBASE-CWDM 10G Ethernet

  • SONET SDH OC-192 / STM-64

CWDM ürün serimiz

Ürün kategorisi Modeli Dalga boyları Mesafe Ayak izi sıcaklık
CWDM SFP 1G / 2G CWDM-SFP-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 40km CWDM SFP -20 ~ 70 C
CWDM SFP 1G / 2G CWDM-SFP-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM SFP -20 ~ 70 C
CWDM SFP 1G / 2G CWDM-SFP-xxxx-120 (1270 nm ~ 1610 nm) 120km CWDM SFP -20 ~ 70 C
CWDM SFP 4,25G CWDM-SFP4G-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 40km CWDM SFP -20 ~ 70 C
CWDM SFP 4,25G CWDM-SFP4G-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM SFP -20 ~ 70 C
CWDM SFP + 10G CWDM-SFP10G-xxxx-10 (1270 nm ~ 1610 nm) 10 km CWDM SFP + -20 ~ 70 C
CWDM SFP + 10G CWDM-SFP10G-xxxx-20 (1270 nm ~ 1610 nm) 20km CWDM SFP + -20 ~ 70 C
CWDM SFP + 10G CWDM-SFP10G-1470 (1270 nm ~ 1610 nm) 40km CWDM SFP + -20 ~ 70 C
CWDM SFP + 10G CWDM-SFP10G-1470-80 (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM SFP + -20 ~ 70 C
CWDM XFP 10G CWDM-XFP10G-xxxx-10 (1270 nm ~ 1610 nm) 10 km CWDM XFP -20 ~ 70 C
CWDM XFP 10G CWDM-XFP10G-xxxx-20 (1270 nm ~ 1610 nm) 20km CWDM XFP -20 ~ 70 C
CWDM XFP 10G ONS-XC-10G-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 40km CWDM XFP -20 ~ 70 C
CWDM XFP 10G CWDM-XFP10G-xxxx-80 (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM XFP -20 ~ 70 C
CWDM X2 10G CWDM-X2-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM X2 -20 ~ 70 C
CWDM XENPAK 10G CWDM-XENPAK-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM XENPAK -20 ~ 70 C

"xxxx" dalga boyları anlamına gelir, örneğin "xxxx = 1310"

 

Uygulamalar

  • 10G Kanalları

  • Ağ, Depolama, Telekomünikasyon

  • Hub, Anahtarlar, Yönlendiriciler, Sunucular, Ağ Arabirim Kartı (NIC'ler) '

  • Diğer 10 Gb / sn Ağ İletişimi Optik bağlantıları

Neden bizi seçmelisiniz

1. Profesyonel test ekipmanları:Üretim süreci için Hata Dedektörü / Endüstriyel Fırın / Agilent Osiloskop / Sayısallaştırıcı / WaveRunner./ Juniper / Brocade / Alcatel-lucent / Huawei / ERICSSON / Datacom vb. Uyumluluğu garanti eder.
2. Aşağıdakiler gibi en yüksek teknolojili ürünleri geliştirme ve üretme konusunda uzmanlaşmıştır:40G QSFP + / 100G CFP / CFP2 / CFP4 / QSFP28 / 25G SFP28 / 200G QSFP56 / 400G QSFP DD / 400G OSFP.Her ay satış adet alıcı-vericiler 10W'dan fazla adet.
3. OEM Uyumlu alıcı-vericiler 3 yıllık garantiye sahiptir, 3 ay koşulsuz iade, 1 yıl değiştirme veya onarım desteği.Marka alıcı-vericiler 1 yıl garantilidir.
4. Stoklar, anında teslimat için herhangi bir zamanda 200.000'den fazla alıcı-vericiyi tutar.

 

Neye odaklanıyoruz

Dahil olmak üzere her türlü uyumlu optik alıcı-verici modülüne odaklanıyoruz GBIC, SFP, SFP +,XFP, XENPAK, X2, BIDI,DWDM,CWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri.Ürünlerimiz ile uyumludur Cisco, Ciena, H3C, Extreme,HP, Dökümhane, D-link, Avaya, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, Huawei vb.

 

Ürün yelpazemiz göster

CWDM-SFP10G-1350-10 Uyumlu 1350nm SFP + Fiber Alıcı-Verici 0

CWDM-SFP10G-1350-10 Uyumlu 1350nm SFP + Fiber Alıcı-Verici 1

 

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum CWDM-SFP10G-1350-10 Uyumlu 1350nm SFP + Fiber Alıcı-Verici bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.