• 1590nm Tek Modlu Fiber Modül CWDM-SFP10G-1590-10 Uyumlu
  • 1590nm Tek Modlu Fiber Modül CWDM-SFP10G-1590-10 Uyumlu
1590nm Tek Modlu Fiber Modül CWDM-SFP10G-1590-10 Uyumlu

1590nm Tek Modlu Fiber Modül CWDM-SFP10G-1590-10 Uyumlu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-CW-SFP10G10-59

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici tip: SFP +
Veri hızı: 10 Gb / sn dalga boyu: 1590nm
Mesafe: 10km Bağlayıcı: Çift LC
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 ° C -40 ~ 85 ° C Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

1590nm Tek Modlu Fiber Modülü

,

CWDM-SFP10G-1590-10

,

1590nm elektrikli sfp alıcı-verici

Ürün Açıklaması

1590nm Tek Modlu Fiber Modül CWDM-SFP10G-1590-10 Uyumlu

Cisco CWDM-SFP10G-1590-10 Uyumlu 10G CWDM SFP + 1590nm 10km Alıcı-Verici Modülü

 

 

GVD-CW-SFP10G10-59, 10 Gb / sn'de seri optik iletişim uygulamaları için çok kompakt bir 10 Gb / sn optik alıcı-verici modülüdür.SFP + Fiber Alıcı-Verici, 10 Gb / sn'lik seri elektrik veri akışını 10 Gb / sn optik çıkış sinyaline ve 10 Gb / sn optik giriş sinyalini 10 Gb / sn seri elektrik veri akışlarına dönüştürür.Yüksek hızlı 10 Gb / sn elektrik arabirimi, SFI spesifikasyonuyla tamamen uyumludur.

Yüksek performanslı 1590nm soğutmalı EML vericisi ve yüksek hassasiyetli APD alıcısı, 10 km'ye kadar bağlantılarda Ethernet uygulamaları için üstün performans sağlar.

 

 

CWDM ürün serimiz

Ürün kategorisi Modeli Dalga boyları Mesafe Ayak izi sıcaklık
CWDM SFP 1G / 2G CWDM-SFP-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 40km CWDM SFP -20 ~ 70 C
CWDM SFP 1G / 2G CWDM-SFP-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM SFP -20 ~ 70 C
CWDM SFP 1G / 2G CWDM-SFP-xxxx-120 (1270 nm ~ 1610 nm) 120km CWDM SFP -20 ~ 70 C
CWDM SFP 4,25G CWDM-SFP4G-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 40km CWDM SFP -20 ~ 70 C
CWDM SFP 4,25G CWDM-SFP4G-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM SFP -20 ~ 70 C
CWDM SFP + 10G CWDM-SFP10G-xxxx-10 (1270 nm ~ 1610 nm) 10 km CWDM SFP + -20 ~ 70 C
CWDM SFP + 10G CWDM-SFP10G-xxxx-20 (1270 nm ~ 1610 nm) 20km CWDM SFP + -20 ~ 70 C
CWDM SFP + 10G CWDM-SFP10G-1470 (1270 nm ~ 1610 nm) 40km CWDM SFP + -20 ~ 70 C
CWDM SFP + 10G CWDM-SFP10G-1470-80 (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM SFP + -20 ~ 70 C
CWDM XFP 10G CWDM-XFP10G-xxxx-10 (1270 nm ~ 1610 nm) 10 km CWDM XFP -20 ~ 70 C
CWDM XFP 10G CWDM-XFP10G-xxxx-20 (1270 nm ~ 1610 nm) 20km CWDM XFP -20 ~ 70 C
CWDM XFP 10G ONS-XC-10G-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 40km CWDM XFP -20 ~ 70 C
CWDM XFP 10G CWDM-XFP10G-xxxx-80 (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM XFP -20 ~ 70 C
CWDM X2 10G CWDM-X2-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM X2 -20 ~ 70 C
CWDM XENPAK 10G CWDM-XENPAK-xxxx (1270 nm ~ 1610 nm) 80km CWDM XENPAK -20 ~ 70 C

"xxxx" dalga boyları anlamına gelir, örneğin "xxxx = 1310"

 

Özellikleri

  • 10 Gb / sn'ye kadar çalışma veri hızı

  • 1270nm'den 1610nm'ye kadar 18 Dalga Boyu CWDM DFB LD Verici, 20nm adımlarla

  • Çok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması

  • 1610nm Dalga Boyu
  • Tekli Mod Fiber (SMF)
  • Tek 3,3V Güç kaynağı ve TTL mantık Arabirimi
  • 20 km'ye Kadar Erişim
  • PIN Yüksek Hassasiyetli Alıcı DDM
  • Dubleks LC Konektör Arayüzü

  • Çalışır Durumda Takılabilir SFP ayak izi

  • 10GBASE-CWDM 10G Ethernet

  • SONET SDH OC-192 / STM-64

Avantajları

  • ISO9001, TUV, CE, FCC, UL ve RoHS sertifikaları ile yüksek kalite
  • Tam ürün hattı

  • % 100 test edildi
  • 3 yıl Garanti
  • çok hızlı teslim

Uygulamalar

  • 10G Kanalları

  • Ağ, Depolama, Telekomünikasyon

  • Hub, Anahtarlar, Yönlendiriciler, Sunucular, Ağ Arabirim Kartı (NIC'ler) '

  • Diğer 10 Gb / sn Ağ İletişimi Optik bağlantıları

 

Neye odaklanıyoruz

Dahil olmak üzere her türlü uyumlu optik alıcı-verici modülüne odaklanıyoruz GBIC, SFP, SFP +,XFP, XENPAK, X2, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri.Ürünlerimiz ile uyumludur Cisco, Ciena, H3C, Extreme,HP, Dökümhane, D-link, Avaya, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, Huawei vb.

 

Ürün yelpazemiz göster

1590nm Tek Modlu Fiber Modül CWDM-SFP10G-1590-10 Uyumlu 0

1590nm Tek Modlu Fiber Modül CWDM-SFP10G-1590-10 Uyumlu 1

 

 

 

Takdim etmek

Gaveid communication Technology Co., Limited (Gvdlink Technology), 2008 yılında kurulmuştur. Şirketimiz, "yüksek kaliteli ve mükemmel satış hizmeti" iş ilkesi ve iş felsefesiyle müşterilerine hizmet etmekte, oybirliğiyle övgü ve meslektaşlarının takdirini kazanmaktadır.

 1590nm Tek Modlu Fiber Modül CWDM-SFP10G-1590-10 Uyumlu 2

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 1590nm Tek Modlu Fiber Modül CWDM-SFP10G-1590-10 Uyumlu bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.