• DWDM-SFP10G-Xxxx Uyumlu DWDM SFP + Fiber Alıcı-Verici
  • DWDM-SFP10G-Xxxx Uyumlu DWDM SFP + Fiber Alıcı-Verici
DWDM-SFP10G-Xxxx Uyumlu DWDM SFP + Fiber Alıcı-Verici

DWDM-SFP10G-Xxxx Uyumlu DWDM SFP + Fiber Alıcı-Verici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-DW-SFP10G-xxxx

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici tip: SFP
Veri hızı: 10 Gb / sn dalga boyu: İsteğe bağlı
Mesafe: 80km Bağlayıcı: Çift LC
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 C Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

DWDM SFP + Fiber Alıcı-Verici

,

DWDM-SFP10G-Xxxx

,

DWDM sfp + alıcı-verici modülü

Ürün Açıklaması

DWDM-SFP10G-Xxxx Uyumlu DWDM SFP + Fiber Alıcı-Verici

DWDM-SFP10G-xxxxUyumlu 10G DWDM SFP + 100GHz 80km Alıcı-Verici

 

Özellikleri

  • SFP MSA Uyumlu
  • C-bandı ITU-T ızgara dalga boylarına göre seçilebilir dalga boyu

  • 100GHz kanal aralığı DWDM sistemlerinde kullanıma uygundur
  • SONET SDH OC-192 / STM-64

  • DWDM dereceli EML vericisi ve APD alıcısı

  • Düşük Güç Tüketimi 3,5W Maksimum
  • Soğuk Başlatma Dalgaboyu Uyumluluğu
  • 80 km'ye kadar bağlantı uzunluğu
  • CDR işlevi ile
  • -20ºC ila 70ºC Çalışma Kutusu Sıcaklığı
  • RoHS uyumlu ve kurşunsuz

Hızlı Görünüm

Parça Numarası GVD-DW-SFP10G-xxxx
Veri hızı 10 Gb / ps
Kanal isteğe bağlı
Mesafe 80km
Verici Serin EML
Alıcı APD
Medya SMF
DDM / DOM EVET
Bağlayıcı LC İkili
Uygulama

Datacom 10G Ethernet  10x FC Telcom OC192 / STM-64

Çalışma sıcaklığı 20 ℃ ~ + 70
Gerilim beslemesi 3.3V
Sertifikasyon CE / FCC / RoHS / TUV / UL
Marka CISCO, Gvdlink, OEM

 

DWDM ürün serimiz

Ürün kategorileri Modeli Mesafe Ayak izi sıcaklık
DWDM SFP 1G / 2G DWDM-SFP-xx.xx 80km DWDM SFP -20 ~ 70 C
DWDM SFP 1G / 2G WDM-SFP-xx.xx 120km DWDM SFP -20 ~ 70 C
DWDM SFP + 10G DWDM-SFP10G40-xx.xx 40km DWDM SFP + -20 ~ 70 C
DWDM SFP + 10G

DWDM-SFP10G-xx.xx

80km DWDM SFP + -20 ~ 70 C
DWDM SFP + 10G

DWDM-SFP10G100-xx.xx

100km DWDM SFP + -20 ~ 70 C
DWDM XFP 10G DWDM-XFP40-xx.xx 40km DWDM XFP -20 ~ 70 C
DWDM XFP 10G ONS-XC-10G-xx.x 80km DWDM XFP -20 ~ 70 C
DWDM XFP 10G DWDM-XFP100-xx.xx 100km DWDM XFP -20 ~ 70 C
DWDM X2 10G DWDM-X2-xx.xx 80km DWDM X2 -20 ~ 70 C
DWDM XENPAK 10G DWDM-XENPAK-xx.xx 80km DWDM XENPAK -20 ~ 70 C

"xx.xx" dalgaboyu anlamına gelir, örneğin "xx.xx = 61.43"

 

Tüm Dalgaboyu ve DWDM Kanalı

Kanal Dalgaboyu Kanal Dalgaboyu Kanal Dalgaboyu
CH17 1563,86 nm CH32 1551.72 nm CH47 1539.77 nm
CH18 1563.05 nm CH33 1550.92 nm CH48 1538.98 nm
CH19 1562.63 nm CH34 1550.12 nm CH49 1538,19 nm
CH20 1561.41 nm CH35 1549.32 nm CH50 1537.40nm
CH21 1560.61 nm CH36 1548,51 nm CH51 1536.61 nm
CH22 1559,79 nm CH37 1547.72 nm CH52 1535.82 nm
CH23 1558.98 nm CH38 1546.92 nm CH53 1535.04nm
CH24 1558,17 nm CH39 1546.12 nm CH54 1534,25 nm
CH25 1557.36 nm CH40 1545.32 nm CH55 1533.47 nm
CH26 1556,55 nm CH41 1544,53 nm CH56 1532.68 nm
CH27 1555,75 nm CH42 1543.73 nm CH57 1531.90 nm
CH28 1554.94 nm CH43 1542.94 nm CH58 1531.12nm
CH29 1554,13 nm CH44 1542.14 nm CH59 1530.33 nm
CH30 1553.33 nm CH45 1541.35 nm CH60 1529,55 nm
CH31 1552,52 nm CH46 1540,56 nm CH61 1528,77 nm

 

Avantajları

 

1. Fiber optik ürünlerin üretiminde 12 yıldan fazla deneyim
2. 10 yıldan fazla deneyime sahip deneyimli Ar-Ge ekibi.
3. Seçebileceğiniz 100'den fazla farklı modelimiz var.

4. Link-all ile güvenli sipariş
4. Yüksek kalite, rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat
5. OEM, ODM tasarım yeteneği

6, 80'den fazla ülkeye ihracat yaptık ve bazı müşteriler taşıyıcı sınıfında bile

 

Uygulamalar

10G Ethernet, Diğer optik bağlantılar, Telekomünikasyon odası, veri merkezi, DVI, HDMI fiber dönüştürücü vb.

 

OEM ve ODM

 

OEM ve ODM siparişlerinin tümü mevcuttur.

İhtiyaçlarınıza göre ürünler tedarik edebilir ve şirketiniz için ürün etiketi tasarlayabiliriz.

 

gönderi

 

Uluslararası Ekspres DHL,SF, UPS, TNT, EMS, FedExve bunun gibi .1-7 gün sürer.

 

Garanti


Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve tüm yeni malzemelerle yepyeni olduğuna söz veriyoruz.Tüm optik alıcı-vericiler, fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.Sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı vericiler için 3 yıl garanti vereceğiz.

 

Neye odaklanıyoruz

GBIC, SFP, SFP + dahil olmak üzere her türlü uyumlu optik alıcı-vericiye odaklanıyoruz,XFP, XENPAK, X2, QSFP, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri.Ürünlerimiz ile uyumludur Cisco,Huawei,H3C, Ciena,HP, Dökümhane,Aşırı ,Avaya, Alcatel,D-bağlantısı, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel, vb.

 

Ürün yelpazemiz göster

 

DWDM-SFP10G-Xxxx Uyumlu DWDM SFP + Fiber Alıcı-Verici 0

SSS

S: Hangi ödeme koşullarını kabul ediyorsunuz?

A: T / T, L / C bakışta, Western Union kabul edilebilir.Diğer ödeme koşulları tartışılabilir.

S: Kurşun zamanı nedir?

A: Standart ürünler için, yeterli stok tutuyoruz, cqn, PO onayından sonra 1-3 gün içinde kargoya verilir. Büyük miktar ve özel ürünler için, lütfen satış temsilcimizle teslim süresini kontrol edin.

S: Sunduğunuz nakliye yolları nelerdir?

C: Küçük bir miktar için, DHL, FedEX, TNT, UPS, EMS vb. Gibi Express ile gönderiyoruz. Büyük miktarlar için, müşteriler tarafından tayin edilen diğer yöntemlerle hava nakliyesini kullanabiliriz.

S: Ürünleriniz hangi cihazlarla uyumlu olabilir?

C: Ürünlerimiz tüm pazar markaları ile uyumlu olabilir.

S: Nasıl sipariş verilir?

C: 1> Satış temsilcilerimizle sipariş ayrıntılarını onaylayın.
2> Proforma Fatura onaylandı, sipariş ödemenizi aldıktan sonra düzenlenecektir.
3> Nakliye ayrıntılarını onaylayın ve malları gönderin, gönderi alındıktan hemen sonra takip numarası size gönderilecektir.
4> Mallarınızı güvenli bir şekilde alana kadar takip etmenize yardımcı olacağız.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum DWDM-SFP10G-Xxxx Uyumlu DWDM SFP + Fiber Alıcı-Verici bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.