• SFP-10G-LR-X Uyumlu 1310nm 10KM Sfp + Alıcı-Verici Modülü
  • SFP-10G-LR-X Uyumlu 1310nm 10KM Sfp + Alıcı-Verici Modülü
SFP-10G-LR-X Uyumlu 1310nm 10KM Sfp + Alıcı-Verici Modülü

SFP-10G-LR-X Uyumlu 1310nm 10KM Sfp + Alıcı-Verici Modülü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Gvdlink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: GVD-SFP-10G-LR

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart nötr veya marka ambalaj
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3500pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: optik alıcı-verici tip: SFP +
Veri hızı: 10 Gb / sn dalga boyu: 1310nm
Mesafe: 10km Bağlayıcı: Dubleks LC
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 C Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

1310nm 10KM Sfp + Alıcı-Verici Modülü

,

SFP-10G-LR-X Sfp + Alıcı-Verici Modülü

,

SFP-10G-LR-X 10gb sfp + alıcı-verici

Ürün Açıklaması

SFP-10G-LR-X Uyumlu 1310nm 10KM Sfp + Alıcı-Verici Modülü

SFP-10G-LR-X uyumlu 10G SFP + 1310nm 10KM SMF Alıcı-Verici

Özellikleri

  • 10 Gb / sn'ye kadar çalışma veri hızı

  • Çok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması

  • Tek 3,3V Güç kaynağı ve TTL mantık Arabirimi

  • Çalışır Durumda Takılabilir SFP ayak izi

  • Dubleks LC Konektör Arayüzü

  • RoHS uyumlu (kurşunsuz)

  • Çalışma süresi sıcaklığı: 0 ~ 70 C., -10 ~ 80 C, -40 ~ 85 C

Avantajlar

  • Tam ürün grubu

  • % 100 test edildi
  • ISO9001, TUV, CE, FCC, UL ve RoHS sertifikaları ile yüksek kalite

  • hızlı teslimat
  • 3 yıl Garanti

Uygulamalar

  • 10G Kanalları

  • Diğer 10 Gb / sn Ağ İletişimi Optik bağlantıları

  • Ağ, Depolama, Telekomünikasyon

  • Hub, Anahtarlar, Yönlendiriciler, Sunucular, Ağ Arabirim Kartı (NIC'ler)

Normal SFP + ürün serimiz

Modelimiz CISCO Modeli Şartname
GVD-SFP-10G-SR SFP-10G-SR MMF 850nm 300m için 10G SFP
GVD-SFP-10G-SR SFP-10G-SR-S MMF 850nm 300m için 10G SFP
GVD-SFP-10G-SR SFP-10G-SR-X MMF 850nm 300m uzatılmış sıcaklık için 10G SFP
GVD-SFP-10G-LR SFP-10G-LR SMF 1310nm 10km için 10G SFP
GVD-SFP-10G-LR SFP-10G-LR-S SMF 1310nm 10km için 10G SFP
GVD-SFP-10G-LR-I SFP-10G-LR-X SMF 1310nm 10km uzatılmış sıcaklık için 10G SFP
GVD-SFP-10G-LRM SFP-10G-LRM SMF 1310nm 2km için 10G SFP
GVD-SFP-10G-ER SFP-10G-ER SMF 1550nm 40km için 10G SFP
GVD-SFP-10G-ER SFP-10G-ER-S SMF 1550nm 40km için 10G SFP
GVD-SFP-10G-ER-X SFP-10G-ER-X SMF 1550nm 40km uzatılmış sıcaklık için 10G SFP
GVD-SFP-10G-ZR SFP-10G-ZR SMF 1550nm 80km için 10G SFP
GVD-SFP-10G-ZR SFP-10G-ZR-S SMF 1550nm 80km için 10G SFP
GVD-SFP-10G-ZR-I SFP-10G-ZR-X SMF 1550nm 80km uzatılmış sıcaklık için 10G SFP

 

OEM ve ODM

OEM / ODM siparişi mevcuttur

İhtiyaçlarınıza göre ürünler tedarik edebilir ve şirketiniz için ürün etiketi tasarlayabiliriz.

gönderi

Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS vb.2-7 gün sürer.

Garanti
Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve tüm yeni malzemelerle yepyeni olduğuna söz veriyoruz.Tüm optik alıcı-vericiler, fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.Sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

 

Neye odaklanıyoruz

SFP, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri dahil olmak üzere her türlü uyumlu optik alıcı-verici modülüne odaklanıyoruz.Ürünlerimiz ile uyumludur Cisco, H3C,Ciena,HP, Extreme, Foundry, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel, Huawei vb.

 

Ürün yelpazemiz göster

SFP-10G-LR-X Uyumlu 1310nm 10KM Sfp + Alıcı-Verici Modülü 0

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum SFP-10G-LR-X Uyumlu 1310nm 10KM Sfp + Alıcı-Verici Modülü bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.