Shenzhen Gaveid communication Technology Co.,Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Shenzhen Gaveid communication Technology Co.,Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Gvdlink
No. Çalışanları: 15~100
Yıllık satış: 8000000-30000000
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

Shenzhen Gaveid communication Technology Co., Ltd, 2008 yılında kuruldu. Müşterinin Ethernet, SDH / SONET, Video monitörü, FTTH, telekomünikasyon, CATV sistemi vb.'de optik iletişim ihtiyacını karşılamak için optik ürünü tasarlar, geliştirir, üretir ve dağıtırız. Şu anda Gvdlink, SFP, SFP +, XFP, QSFP, DWDM, CWDM vb., 155M ~ 100G fiber optik alıcı-vericiden ve DWDM, CWDM MUX / DEMUX Pasif çözümden oluşan eksiksiz ürün serilerini sunabilir, Ayrıca kablo, optik kablo, ağ da sağlıyoruz ağ bağlantısı için kart ve POE anahtarı. Müşterilerimize yüksek performanslı, uygun maliyetli ürünlerimizle ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor, bu şekilde müşteri başarısına ve memnuniyetine katkı sağlıyoruz.

Geçmiş

Gvdlink 5G ürün hattı çalışıyor.100G QSFP, 25G QSFP ve kablo dahil.

 

Gvdlink, OFC 2017 Mart ayında Las Angelas ABD'de düzenlenecek olan ekibimiz bu harika geziye hazır.


Gvdlink, Shenzhen, Çin'deki CIOE 2016'ya katıldı.Müşterimiz için tam ürün yelpazemizi gösteriyoruz.


Gvdlink ekibi hafta sonu kısa bir yolculuk yapıyor, şarkı söylüyoruz, piknik yapıyoruz, bira içiyoruz, dışarıda harika hafta sonu geçiriyoruz.


Gvdlink, 27 Ocak - 5 Şubat 2015 tarihleri ​​arasında Çin yeni yıl tatili yaşayacak


Gvdlink'in DWDM AWG çözümü ve 10G BIDI Serisi ürün hattı çalışıyor.


Gvdlink'in CWDM MUX / DEMUX ürün hattı çalışıyor, SFP CWDM ve MUX / DEMUX bağlantısının tam çözümünü sağlıyoruz.


Gvdlink maufature 10G SFP + / XFP tam serisi, müşterilerden harika geri bildirimler alıyor.


Gvdlink, SFP 100M ve 1.25G ürünlerini üretmeye başladı.


Shenzhen Gaveid communication Technology Co., Ltd, Shenzhen, Çin'de kuruldu

Hizmet

Desteğiniz ve güveniniz ile yalnız değiliz.

Gvdlink sadece yüksek kaliteli ürünler sunmakla kalmaz, aynı zamanda size mükemmel hizmet sunar.

Yükleme<span color: red; "=" "style =" kutu boyutlandırma: border-box;yazı tipi boyutu: 10.5pt; ">

Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS vb.1-7 gün sürer.

Hava posta: Hongkong Post, Çin hava, CDEK (Rus Hattı) vb 7 ~ 15 gün sürer.

Ödeme

T / T, Western Union, Paypal, kredi kabul edilebilir.

Garanti

1. Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve parçalarla yepyeni olduğuna ve kesinlikle eski ve yenilenmiş malzemeleri kesinlikle kullanmadığına söz veriyoruz.

2. Tüm optik alıcı-vericiler, fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.

3. Uyumluluk sorunu veya herhangi bir kalite sorunu varsa, malları bize iade edebilir ve değiştirme, onarım, hatta iade hizmeti alabilirsiniz.

4. Tüm optik alıcı vericiler için sevkiyat tarihinden itibaren 3 yıl garanti veriyoruz.

SSS

S: Üretici mi yoksa ticaret mi yapıyorsunuz?

Evet, biz profesyonel bir üreticiyiz ve ayrıca ilgili ürünlerle ilgilenen güvenilir ortaklarımız var.

S: İkinci el ürünler satıyor musunuz?

C: Hayır. Tüm ürünlerimiz yepyeni, asla ikinci el parçalar kullanmıyoruz.

S: Hangi ödeme koşullarını kabul ediyorsunuz?

A: T / T, Paypal, Western Union kabul edilebilir.

S: Sunduğunuz nakliye yolları nelerdir?

C: Her zamanki nakliye yollarımız DHL, FedEX, TNT, UPS, EMS, Hongkong-Post vb. Gibi hava ve Ekspres yoluyladır.

Yerinize ulaşmanız 1-7 gün sürer

S: Ürünlerinizin garantisi var mı?ve ne kadar uzun?

C: Evet, tüm ürünlerimiz için sevkiyat tarihinden itibaren 3 yıl garanti veriyoruz.

S: Ürünleriniz hangi cihazlarla uyumlu olabilir?

A: Ürünlerimiz Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-link, Alcatel, ECI, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Alcatel-Lucent, Zyxel, Rad vb. İle uyumludur.

S: Nasıl sipariş verilir?

A: 1> Sipariş detayları onaylandı, lütfen bize ihtiyacınız olan modeli ve miktarı söyleyin.

2> Proforma Fatura onaylandı, sipariş ödemenizi aldıktan sonra düzenlenecektir.

3> Malları onaylayın ve gönderin, ardından takip numarası derhal size gönderilecektir.

4> Mallarınızı güvenli bir şekilde alana kadar takip etmenize yardımcı olacağız.

Gvdlink Ürün Kılavuzu

Aktif Optik A: (QSFP +, SFP +, XFP, X2, Medya dönüştürücüler, QSFP AOC)

Aktif Optik B: (6G SFP, 4G SFP, 2.5G SFP, 1.25G SFP, 1.25G GBIC, 622M, 155M)

Kablolar Ara Bağlantısı (Aktif Optik Kablo, Doğrudan Takılan Kablo DAC)

Pasif ürünler (CWDM, DWDM MUX / DEMUX, AAWG, MPO / MTP, FWDM, Optik sirkülatör, İzolatör)

Hizmet E-postamız: sales@gvdlink.com , Tel: 86-755-36948231 Telefon: 86-18664339676

Ekibimiz

Satış ekibimiz

Çin Shenzhen Gaveid communication Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Üretim hattımız

Çin Shenzhen Gaveid communication Technology Co.,Ltd şirket Profili 1